Kariera

Rozpocznij z nami swoją podróż

Grow your career as we grow. Join the team that's changing IT services

People first

Rozwijaj swoją karierę razem z nami. Dołącz do zespołu, który postrzega usługi IT inaczej niż reszta.

Specjalista ds. IT

Szukamy doświadczonego Specjalisty IT, który dołączy do naszego zespołu. Nasz idealny kandydat powinien być ekspertem w dziedzinie sieci komputerowych, serwerów, systemów operacyjnych (głównie Windows Server, w tym Active Directory) oraz wirtualizacji VMware. Ponadto, oczekujemy, że będzie posiadać doskonałe umiejętności interpersonalne, umożliwiające efektywną komunikację z naszymi klientami biznesowymi.

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie sieciami komputerowymi: zapewnienie ciągłości działania sieci, rozwiązywanie problemów związanych z łącznością, konfiguracja urządzeń sieciowych.
  • Serwery (hardware, wirtualizacja VMware): Konfiguracja, zarządzanie i monitorowanie serwerów fizycznych i wirtualnych, utrzymanie sprzętu oraz oprogramowania serwerowego.
  • Systemy operacyjne: Doskonała znajomość Windows Server, w tym umiejętność konfiguracji i utrzymania usług Active Directory. Zarządzanie systemami operacyjnymi w środowisku korporacyjnym.
  • Wsparcie techniczne: Udzielanie wsparcia technicznego naszym klientom biznesowym, rozwiązywanie problemów i udzielanie porad związanych z IT.
  • Bezpieczeństwo informatyczne: Monitorowanie i wdrażanie środków zabezpieczających w celu ochrony danych firmy oraz klientów.

Nasze wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze IT, w tym zarządzaniu sieciami komputerowymi, serwerami, i systemami operacyjnymi.
  • Znajomość wirtualizacji VMware.
  • Doskonała znajomość Windows Server, w tym praktyczne doświadczenie z Active Directory.
  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów związanych z IT.
  • Wyjątkowe umiejętności interpersonalne i kultura osobista, umożliwiające profesjonalną komunikację z klientami biznesowymi.
  • Kreatywność, zdolność do szybkiego uczenia się i dostosowywania się do zmieniających się warunków.
  • Dokładność, odpowiedzialność i zdolność do pracy zarówno w zespole, jak i samodzielnie.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy:

  • Pracę w przyjaznym i elastycznym środowisku małej firmy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania umiejętności.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych.
  • Możliwość pracy hybrydowej.

Programista PHP / Programista Vue.js

Poszukujemy doświadczonych programistów posługujących się powyższymi językami programowania.

Mile widziana dodatkowa znajomość:

  • jQuery.
  • Git.
  • SQL.
  • MVC.
  • Symfony.

  • Tworzenie i utrzymanie wewnętrznych aplikacji w technologii PHP lub Vue.js.
  • Udział w projektowaniu procesów i aplikacji.
  • Praca nad długoterminowymi projektami B2B.
  • Współtworzenie nowych modułów i funkcji.
  • Obsługa bieżących zgłoszeń serwisowych.

  • Dobra znajomość PHP lub Vue.js.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt B2B.
  • Pracę w ambitnym zespole przy dużych projektach PDM (Product Data Management).
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Dobrą atmosferę w pracy.

Tecnologia is rapidly growing across the country, both organically and by bringing in like-minded managed IT service providers (MSPs). We’re building a national network that can provide exceptional levels of service to our clients.

Even as we grow, we’re keeping it small. You’ll work in smaller, fast-paced teams—making a difference to our clients and our company, every day. When you’re ready to grow your career, we have a place for you at Tecnologia.

Benefity

Dofinansowanie zajęć sportowych

Dofinansowanie szkoleń i kursów

Ubezpieczenie na życie

Możliwość pracy zdalnej

Elastyczny czas pracy​

Komputer do użytku prywatnego​

Brak dress code’u

Kawa / herbata

Napoje

Parking dla pracowników

Come on board! Learn more about Tecnologia

Tecnologia is a global Digital Solutions Company for Fortune 500 and fast-growing organisations alike around the world. Learn who we are and why we are different.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Nawiąż kontakt
z profesjonalistami

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy określić optymalne rozwiązania wychodzące na wprost Twoich potrzeb.

Co nastąpi dalej?
1

Umówimy się z Tobą na dogodny termin spotkania.

2

Omówimy interesujące Cię zagadnienia.

3

Wyślemy Ci atrakcyjną ofertę.

Skontaktuj się z nami