Nasz zespół

Poznaj nas lepiej

Jednym z wielu sposobów, w jakim staramy się zapewniać klientom najlepszą możliwą obsługę, jest ciągłe inwestowanie w wiedzę i rozwój naszych pracowników. Zatrudniamy najbardziej wykwalifikowanych specjalistów, stale ich szkolimy i na bieżąco aktualizujemy naszą wiedzę w zakresie najnowszych technologii, abyśmy mogli pomóc Ci wygrać i rozwijać Twój biznes.

Oto nasi liderzy

Mariusz Przednowek

CEO

Absolwent wydziału FTIMS Politechniki Łódzkiej, związany z IT od ponad 30 lat. Prezes i główny udziałowiec spółki. Poza nadzorowaniem działalności biznesowej, aktywnie uczestniczy w wielu realizowanych projektach.

Zwolennik prostych, ale skutecznych rozwiązań.

Bartosz Konicki

Administrator IT

Doświadczony administrator IT z pasją do innowacji technologicznych i tworzenia nieszablonowych rozwiązań. Specjalizuje się w zarządzaniu infrastrukturą IT, w tym serwerami, sieciami i systemami wirtualnymi.

Zaangażowany w podnoszenie bezpieczeństwa danych i systemów, co przekłada się na ich niezawodność i wydajność.

Maciej Kałuszka

Key Account Manager

Ekspert branży Fashion. Od ponad 20 lat pracuje z największymi producentami i importerami odzieży w Polsce, rozwijając unikalne w skali kraju oprogramowanie QC PDM.

Ogromne doświadczenie stara się zawsze przełożyć na korzyści płynące dla Klienta.

Absolwent Politechniki Łódzkiej, ale z duszą artystyczną. Zawsze stara się najpierw zrozumieć potrzeby biznesowe i do nich dostosować narzędzia informatyczne.

Our Team Is Here to Support Your Team

With decades of IT experience, our technicians, engineers, business consultants, help-desk professionals and account managers focus on your business and how we can help you achieve business success. With Tecnologia, you’ll have the personal touch and expertise of our team at your service. Contact us today for an initial consultation to learn how we can address your greatest IT needs.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Nawiąż kontakt
z profesjonalistami

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy określić optymalne rozwiązania wychodzące na wprost Twoich potrzeb.

Co nastąpi dalej?
1

Umówimy się z Tobą na dogodny termin spotkania.

2

Omówimy interesujące Cię zagadnienia.

3

Wyślemy Ci atrakcyjną ofertę.

Skontaktuj się z nami